Zeilwedstrijden Veerse meer

Dè site voor uitslagen en de wedstrijdkalender van de zeilwedstrijden op het Veerse meer.

Aankomende zeilwedstrijden

» Bekijk de wedstrijdkalender voor 2018.

Veerse Meer bokaal

» Alles over de Veerse Meer Bokaal.

Windverwachting

» Bekijk de windverwachting voor het Veerse Meer.

Aankomende wedstrijden

  • 21 juli - Van Loon Hardzeildag
  • 28 juli - Visbakken wedstrijd
  • 11 augustus - Mosselrace
  • 15 augustus - Nazomeravondcompetitie
  • 22 augustus - Nazomeravondcompetitie

Uitslag Zomeravondcompetitie 4 juli 2018, WV Arne

Geplaatst door Edwin Louwerse op 4 juli 2018, 23:06


Open boten - race 8


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
1 402 20:51:13,0 1:21:13,0 1:13:10,1 =GT * 100 / 111,0
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
2 101 21:07:54,0 1:37:54,0 1:34:08,1 =GT * 100 / 104,0
54203 Ruud
Ruud Risseeuw, Laser
dnc 101        
NED 227 Peu Agite
Hans van Pagee, Yngling
dnc 101        
NED 286 la Gaviota
Coen Albers, Yngling
dnc 101        
420 Bar'l
Kobus Botman, 420
dnc 101        
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
dnc 101        
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
dnc 101        
NED 211 Pamir
Dick Hooijer, Yngling
dnc 101        



Kajuitboten groep 1 - race 8


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten 6915 Big Chouffe
Richard Dijkwel, First 22
1 1055 21:05:12,0 1:35:12,0 1:26:32,7 =GT * 100 / 110,0
Kajuitboten NED 2424 C'est la Vie
Leo Koster, Bianca 26
2 754 21:00:25,0 1:30:25,0 1:26:56,3 =GT * 100 / 104,0
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
3 578 20:58:05,0 1:28:05,0 1:27:12,7 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten 622 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
4 453 21:01:36,0 1:31:36,0 1:29:48,2 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
5 356 21:01:47,0 1:31:47,0 1:29:59,0 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten H 27 Heer Bommel
Kevin Hulsman, Friendship 22 * 1.10
6 277 21:13:35,0 1:43:35,0 1:33:19,1 =GT * 100 / 111,0
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
7 210 21:08:13,0 1:38:13,0 1:37:43,7 =GT * 100 / 100,5
Kajuitboten SL 1 GoffelS
Rene Wittenbols, Standfast Loper
8 152 21:15:03,0 1:45:03,0 1:39:06,2 =GT * 100 / 106,0
Kajuitboten 144 Marlin
Robert van de Weg, Contest 31HT *1.75
9 101 21:12:14,0 1:42:14,0 1:39:15,3 =GT * 100 / 103,0
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
dnc 101        
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
dnc 101        
Kajuitboten S 11 Galeos
Yves Fortems, Saffier 26 SC
dnc 101        
Kajuitboten KI 680 Qui Vite
Marco Kreft, Kievit 680
dnc 101        
Kajuitboten NED 2261 Arriba
Stephan Jongedijk, Robber 3 SL
dnc 101        



Kajuitboten groep 2 - race 8


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 JV
1 879 20:36:12,0 1:01:12,0 1:14:49,0 =GT * 100 / 81,8
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J/92
2 578 20:42:13,0 1:07:13,0 1:15:57,1 =GT * 100 / 88,5
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
3 402 20:58:08,0 1:23:08,0 1:23:33,1 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
4 277 20:56:51,0 1:21:51,0 1:28:00,6 =GT * 100 / 93,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35
5 180 21:04:35,0 1:29:35,0 1:36:19,6 =GT * 100 / 93,0
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101
dsq 0        
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
dnc 101        
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
dnc 101        
Kajuitboten F 317 Breeze
Antoine Pieters, Beneteau First 31.7
dnc 101        



Sportboten open boten - race 8


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Open-boten NED 45 Zilvermeeuw
Frank van den Berg, G2
1 879 20:48:27,0 1:13:27,0 1:14:11,5 =GT * 100 / 99,0
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
2 578 20:47:23,0 1:12:23,0 1:15:47,6 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J/24
3 402 20:47:36,0 1:12:36,0 1:16:49,5 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
4 277 20:43:46,0 1:08:46,0 1:17:16,0 =GT * 100 / 89,0
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
5 180 20:47:08,0 1:12:08,0 1:19:42,3 =GT * 100 / 90,5
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Mariska de Pagter, J/24
6 101 20:52:38,0 1:17:38,0 1:22:09,1 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 7618 Spoedvark
Eugene Heugen, Beneteau Platu 25
dnc 101        
Open-boten GER 5 LooRa4
Jan Pieter Loock, SK 2
dnc 101