Uitslag Nazomeravondcompetitie 2 september 2009

Home » Uitslagen » Nazomeravondcompetitie 2 september 2009, WV Arne
Geplaatst door Sjaak Oerlemans op 3 september 2009, 08:56

Kajuitboten Race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
TIR 1 Tirion
Rick Filius, Tirion 28
1 1142 20:31:40,0 1:01:40,0 1:07:45,9 =GT * 100 / 91,0
GIB 302 Rope of Sand
Marcel van Pagee, Gibsea 302
2 841 20:35:24,0 1:05:24,0 1:11:52,1 =GT * 100 / 91,0
GRA 32 Baloe
Dimitri Bratkowski, Granada 32
3 665 20:36:42,0 1:06:42,0 1:12:30,0 =GT * 100 / 92,0
BIA 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
4 540 20:45:57,0 1:15:57,0 1:12:40,8 =GT * 100 / 104,5
H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
5 443 20:53:45,0 1:23:45,0 1:12:49,6 =GT * 100 / 115,0
SJ 999 Saxy Jazz
Rinus Sparrentak, Kajuitboten
6 364 20:47:40,0 1:17:40,0 1:15:24,3 =GT * 100 / 103,0
DUF 28 Alegria
Tilroe, Dufour 28
7 297 20:50:53,0 1:20:53,0 1:15:56,8 =GT * 100 / 106,5
JS 1 Diricawl
Jet Hanemaaijer, Jeanneau Brin de Folie
8 239 20:51:45,0 1:21:45,0 1:18:59,1 =GT * 100 / 103,5
UFO 27 Beaufort
Remco van de Winckel, Ufo 27
9 188 20:53:03,0 1:23:03,0 1:20:37,9 =GT * 100 / 103,0
FLT 1 Flirt
Rob Joosse, Flirt
10 142 21:02:34,0 1:32:34,0 1:21:07,7 =GT * 100 / 114,1
KOL 94 Patache
Jan Feller, Kolibri 900 one off
11 101 21:01:09,0 1:31:09,0 1:22:51,8 =GT * 100 / 110,0
NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson33x1.80
dns 0        

ORC Race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
1 800 21:02:00,0 1:27:00,0 1:08:40,1 =GT * 0,7893
6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolfin26x1.80
2 499 21:00:44,0 1:25:44,0 1:09:03,5 =GT * 0,8055
5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
3 323 20:53:29,0 1:18:29,0 1:12:06,2 =GT * 0,9187
7534 Delirious
Overbeeke, Dehler 36
4 198 20:57:36,0 1:22:36,0 1:18:33,7 =GT * 0,9511
7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
5 101 21:14:29,0 1:39:29,0 1:20:44,4 =GT * 0,8116

Openboten Race 3


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
STR 1 Empress
Jeroen Risseeuw, Star
1 703 20:33:57,0 1:03:57,0 1:04:35,8 =GT * 100 / 99,0
FRA 63 Parbleu
Onno Hamerling, Monotype 7.5
2 402 20:33:51,0 1:03:51,0 1:06:51,5 =GT * 100 / 95,5
H 1 Victoria
Klaas Kapteijn, Monotype 7.5
3 226 20:34:26,0 1:04:26,0 1:07:28,2 =GT * 100 / 95,5
NED 3462 Sjees
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
4 101 20:39:38,0 1:09:38,0 1:12:54,9 =GT * 100 / 95,5
SPR 998 Timmerman
Marc Timmermans, Sprinto
dns 0        
FJ 1 Flyer
Flying junior
dns 0