Uitslag Nazomeravondcompetitie 21 september 2016

Home » Uitslagen » Nazomeravondcompetitie 21 september 2016, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 21 september 2016, 22:44

Open boten - race 14


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 227 Peu Agite
van Pagee, Yngling
1 879 21:30:09,0 2:00:09,0 1:55:31,7 =GT * 100 / 104,0
NED 286 La gaviota
Coen Albers, Yngling
dnf 101        
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
dnf 101        
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
dnf 101        
RS 221 L'etsgo
Nils Bouwman, RS Vareo
dnf 101        
V 12 Jart
Jord van der Sloot, Polyvalk
dnf 101        
V 816 Bommes
Pieter van Rijs, Polyvalk
dnc 0        
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
dnc 0        
LAS 2 Laser 16
Jan-Kees Duvekot, Laser 16
dnc 0        
NED 106 Ynde
Corne Blankenstijn, Yngling
dnc 0        
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
dnc 0        

Kajuitboten groep 1 - race 14


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
1 800 21:40:49,0 2:10:49,0 1:54:45,1 =GT * 100 / 114,0
Kajuitboten NED 2424 C'est La Vie
Leo Koster, Bianca 26
2 499 21:28:32,0 1:58:32,0 1:56:12,6 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten CON 32 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
3 323 21:35:31,0 2:05:31,0 2:03:39,7 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
dnf 101        
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
dnf 101        
Kajuitboten KLT 800 Anastasia
Bas van der Velden, Kelt 800*1.40
dnc 0        
Kajuitboten YAM 1 Mokkel
Frits Broos, Yamaha 25
dnc 0        
Kajuitboten FRI 737 GoffelS
Rene Wittenbols, Friendship 22*1.40
dnc 0        
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
dnc 0        

Kajuitboten groep 2 - race 14


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J24
1 1055 21:20:22,0 1:45:22,0 1:51:29,9 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J-92
2 754 21:19:16,0 1:44:16,0 1:59:09,7 =GT * 100 / 87,5
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
3 578 21:28:58,0 1:53:58,0 1:59:20,2 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
4 453 21:26:46,0 1:51:46,0 2:04:11,1 =GT * 100 / 90,0
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
5 356 21:29:17,0 1:54:17,0 2:04:54,0 =GT * 100 / 91,5
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 jv
6 277 21:28:19,0 1:53:19,0 2:17:21,2 =GT * 100 / 82,5
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
dnf 101        
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
dnf 101        
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Annelieke Landre, J-24
dnf 101        
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolphin26x1.85
dnc 0        
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
dnc 0        
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
dnc 0        
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
dnc 0        
Kajuitboten NED 5466 Etoile de lescaut
Piet Castenmiller, Standfast 40
dnc 0        
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 0        
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101*1.50
dnc 0        
Kajuitboten DAR 1 Dies Diem Docet
Jan Vermet, Daring
dnc 0        
Kajuitboten BEL 8 Tofinou
Paul Wuyts, Tofinou 8
dnc 0