Uitslag Nazomeravondcompetitie 26 augustus 2009

Home » Uitslagen » Nazomeravondcompetitie 26 augustus 2009, WV Arne
Geplaatst door Sjaak Oerlemans op 1 september 2009, 08:07

Kajuitboten Race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson33x1.80
1 1180 20:39:14,0 1:09:14,0 1:13:39,2 =GT * 100 / 94,0
BIA 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
2 879 20:49:23,0 1:19:23,0 1:15:57,9 =GT * 100 / 104,5
TIR 1 Tirion
Rick Filius, Tirion 28
3 703 20:41:21,0 1:11:21,0 1:18:24,4 =GT * 100 / 91,0
GRA 32 Baloe
Dimitri Bratkowski, Granada 32
4 578 20:42:18,0 1:12:18,0 1:18:35,2 =GT * 100 / 92,0
H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
5 481 21:02:48,0 1:32:48,0 1:20:41,7 =GT * 100 / 115,0
GIB 302 Rope of Sand
Marcel van Pagee, Gibsea 302
6 402 20:44:42,0 1:14:42,0 1:22:05,3 =GT * 100 / 91,0
UFO 27 Beaufort
Remco van de Winckel, Ufo 27
7 335 20:58:02,0 1:28:02,0 1:25:28,2 =GT * 100 / 103,0
FLT 1 Flirt
Rob Joosse, Flirt
8 277 21:11:27,0 1:41:27,0 1:28:54,8 =GT * 100 / 114,1
SJ 999 Saxy Jazz
Rinus Sparrentak, Kajuitboten
9 226 21:02:08,0 1:32:08,0 1:29:27,0 =GT * 100 / 103,0
KOL 94 Patache
Jan Feller, Kolibri 900 one off
10 180 21:09:15,0 1:39:15,0 1:30:13,6 =GT * 100 / 110,0
DUF 28 Alegria
Tilroe, Dufour 28
11 139 21:06:30,0 1:36:30,0 1:30:36,6 =GT * 100 / 106,5
JS 1 Diricawl
Jet Hanemaaijer, Jeanneau Brin de Folie
12 101 21:13:07,0 1:43:07,0 1:39:37,8 =GT * 100 / 103,5
SM 1 Yellow Puffin
Ruud Risseeuw, Sailmaster 22
dns 0        
JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Jeanneau 29.2
dns 0        
CON 32 Progress
Balthazar Heesters, Contessa 32
dns 0        
CON 35 Saluti a tuti
E. Heugen, Contessa 35
dns 0        
DUF 280 Bikolo
John van Nuenen, Dufour 2800
dns 0        

ORC Race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
1 578 21:11:30,0 1:36:30,0 1:16:10,1 =GT * 0,7893
6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolfin26x1.80
2 277 21:10:50,0 1:35:50,0 1:17:11,6 =GT * 0,8055
7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
3 101 21:21:50,0 1:46:50,0 1:26:42,4 =GT * 0,8116
7106 Luchtvogel
L.W.,den Dikken, Spirit 28
dns 0        
2733 Beau Bateau
Jan Willem Jansen, Extension Mk II
dns 0        
7534 Delirious
Overbeeke, Dehler 36
dns 0        
3101 Specie
Frans Kraak, Dehler 38
dns 0        
5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
dns 0        

Openboten Race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
STR 1 Empress
Jeroen Risseeuw, Star
1 800 20:34:24,0 1:04:24,0 1:05:03,0 =GT * 100 / 99,0
NED 3462 Sjees
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
2 499 20:37:03,0 1:07:03,0 1:10:12,6 =GT * 100 / 95,5
H 1 Victoria
Klaas Kapteijn, Monotype 7.5
3 323 20:38:59,0 1:08:59,0 1:12:14,0 =GT * 100 / 95,5
SPR 998 Timmerman
Marc Timmermans, Sprinto
4 198 20:44:29,0 1:14:29,0 1:17:59,6 =GT * 100 / 95,5
FJ 1 Flyer
Flying junior
5 101 21:11:07,0 1:41:07,0 1:27:55,7 =GT * 100 / 115,0
NED 470 Alive and Kicking
Andre Geleijnse, 470
dns 0        
FRA 63 Parbleu
Onno Hamerling, Monotype 7.5
dns 0        
LAS 175460 Laser Radial 175460
Laser Radial
dns 0        
LAS 999 Laser vd Woude
Laser INT
dns 0        
LAS 16 Moby Dick
Michel Salden, Laser 16
dns 0