Uitslag Nazomeravondcompetitie 29 augustus 2012

Home » Uitslagen » Nazomeravondcompetitie 29 augustus 2012, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 29 augustus 2012, 21:14

SW hoog race 9


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
GBR 8016 Magic Flute
Boaz Raz, Hunter Sonata
1 1004 20:44:40,0 1:14:40,0 1:09:08,2 =GT * 100 / 108,0
Openboten NED 286 La gaviota
Coen Albers, Yngling
2 703 20:43:47,0 1:13:47,0 1:10:56,7 =GT * 100 / 104,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
3 527 20:42:31,0 1:12:31,0 1:11:47,9 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten SJ 999 Saxy Jazz
Rinus Sparrentak, Kajuitboten
4 402 20:48:36,0 1:18:36,0 1:13:27,5 =GT * 100 / 107,0
Kajuitboten NED 78 H L 'Eau
Bas van Houwelingen, H-boot
5 305 20:44:01,0 1:14:01,0 1:14:01,0 =GT * 100 / 100,0
Kajuitboten JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Jeanneau 29.2
6 226 20:45:14,0 1:15:14,0 1:14:56,0 =GT * 100 / 100,4
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Folie
7 159 20:52:56,0 1:22:56,0 1:18:14,3 =GT * 100 / 106,0
Kajuitboten DUF 245 d'n onzen
Mario de Waal, Dufour 245
8 101 21:05:31,0 1:35:31,0 1:26:03,1 =GT * 100 / 111,0
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
dns 0        
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
dns 0        
Kajuitboten NED 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
dns 0        
Kajuitboten CON 32 Progress
Balthazar Heesters, Contessa 32
dns 0        
Openboten SPL 601 Boaz
Boaz Ras, Splash
dns 0        
Openboten GER 4688 't Loeder
Tijs Buijs, 470 Int.
dns 0        
Openboten SPL 14
Wessel Overbeeke, Splash
dns 0        
Kajuitboten KLT 636 Hogeschool Zeeland
Rob Leye, Kelt 620
dns 0        
Kajuitboten PM 999 Play-mobile
Alex Hartsema, Kajuitboten
dns 0        
Openboten NED 311
Craan, Yngling
dns 0        
Openboten NED 1195
Coen Linder, Splash
dns 0        
Openboten H 211 Xylotox
Roel Oosterhof, Yngling
dns 0        
Openboten 1489
Eric Maas, Esfix
dns 0        

SW laag race 9


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Openboten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
1 1004 20:52:41,0 1:22:06,0 1:25:58,1 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolfin26x1.80
2 703 20:59:18,0 1:28:43,0 1:29:09,7 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Kajuitboten
3 527 20:55:05,0 1:24:30,0 1:29:25,1 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson33x1.80
4 402 20:56:54,0 1:26:19,0 1:30:23,0 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
5 305 20:50:59,0 1:20:24,0 1:31:53,2 =GT * 100 / 87,5
Openboten H 1 Victoria
Klaas Kapteijn, Monotype 7.5
6 226 20:59:42,0 1:29:07,0 1:33:18,9 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 8429 Delirious
Overbeeke, Dehler 36
7 159 20:52:17,0 1:21:42,0 1:37:15,7 =GT * 100 / 84,0
Kajuitboten NED 7904 Mot
Willem Bastiaan van Pelt, Beneteau 25
8 101 21:01:46,0 1:31:11,0 1:40:12,1 =GT * 100 / 91,0
Kajuitboten GIB 302 Rope of Sand
Marcel van Pagee, Gibsea 302
dns 0        
Kajuitboten CON 35 Saluti a tuti
Eugene Heugen, Contessa 35
dns 0        
Kajuitboten DY 33 Baloe
Dimitri Bratkowski, Granada 32
dns 0