Uitslag Nazomeravondcompetitie 31 augustus 2016

Home » Uitslagen » Nazomeravondcompetitie 31 augustus 2016, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 31 augustus 2016, 21:40

Open boten - race 11


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
1 946 20:48:05,0 1:18:05,0 1:08:47,8 =GT * 100 / 113,5
NED 227 Peu Agite
van Pagee, Yngling
2 645 20:47:06,0 1:17:06,0 1:14:08,1 =GT * 100 / 104,0
NED 286 La gaviota
Coen Albers, Yngling
3 469 20:48:44,0 1:18:44,0 1:15:42,3 =GT * 100 / 104,0
NED 254 CassY
Piet Castenmiller, Yngling
4 344 20:50:13,0 1:20:13,0 1:17:07,9 =GT * 100 / 104,0
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
5 247 20:58:47,0 1:28:47,0 1:18:13,4 =GT * 100 / 113,5
RS 221 L'etsgo
Nils Bouwman, RS Vareo
6 168 21:14:13,0 1:44:13,0 1:47:26,4 =GT * 100 / 97,0
NED 106 Ynde
Corne Blankenstijn, Yngling
dnf 101        
V 816 Bommes
Pieter van Rijs, Polyvalk
dnc 0        
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
dnc 0        
LAS 2 Laser 16
Jan-Kees Duvekot, Laser 16
dnc 0        

Kajuitboten groep 1 - race 11


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 2424 C'est La Vie
Leo Koster, Bianca 26
1 879 20:52:33,0 1:22:33,0 1:20:55,9 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
2 578 21:05:37,0 1:35:37,0 1:23:52,5 =GT * 100 / 114,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
3 402 20:59:02,0 1:29:02,0 1:27:43,1 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten CON 32 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
4 277 20:59:20,0 1:29:20,0 1:28:00,8 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
5 180 21:15:26,0 1:45:26,0 1:37:37,4 =GT * 100 / 108,0
Kajuitboten KLT 800 Anastasia
Bas van der Velden, Kelt 800*1.40
6 101 21:21:58,0 1:51:58,0 1:44:38,5 =GT * 100 / 107,0
Kajuitboten YAM 1 Mokkel
Frits Broos, Yamaha 25
dnc 0        
Kajuitboten FRI 737 GoffelS
Rene Wittenbols, Friendship 22*1.40
dnc 0        
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
dnc 0        

Kajuitboten groep 2 - race 11


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J-92
1 1055 20:45:12,0 1:03:12,0 1:12:13,7 =GT * 100 / 87,5
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
2 754 20:51:44,0 1:09:44,0 1:13:01,1 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 jv
3 578 20:43:57,0 1:01:57,0 1:15:05,5 =GT * 100 / 82,5
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J24
4 453 20:54:46,0 1:12:46,0 1:17:00,1 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
5 356 20:58:49,0 1:16:49,0 1:23:57,2 =GT * 100 / 91,5
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
6 277 21:09:17,0 1:27:17,0 1:27:43,3 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
7 210 21:01:28,0 1:19:28,0 1:29:17,3 =GT * 100 / 89,0
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Annelieke Landre, J-24
8 152 21:06:29,0 1:24:29,0 1:29:24,0 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
dnf 101        
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolphin26x1.85
dnc 0        
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
dnc 0        
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
dnc 0        
Kajuitboten NED 5466 Etoile de lescaut
Piet Castenmiller, Standfast 40
dnc 0        
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
dnc 0        
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dnc 0        
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101*1.50
dnc 0        
Kajuitboten DAR 1 Dies Diem Docet
Jan Vermet, Daring
dnc 0        
Kajuitboten BEL 8 Tofinou
Paul Wuyts, Tofinou 8
dnc 0