Uitslag Veerse Meer bokaal 2016

Home » Uitslagen » Veerse Meer bokaal 2016, WSV Kamperland
Geplaatst door Bram Schuit op 2 oktober 2016, 15:33

Totaalklassement


No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 21 Miezedrieen
Remco Kok, Stichting Behoud Hoogaars
6,0 2 3 1
2 22 Hanzes
Hans Platteeuw, WSV Wolphaartsdijk
6,0 3 1 2
3 14 Royal Midlife
Strybol Wilfried, RYCB
7,0 2 4 1
4 4 Valkeniers
Hans Koole, WSV Wolphaartsdijk
9,0 3 2 4
5 8 RYCB 1
Carl Winters, RYCB
10,0 1 4 5
6 12 Veere seniorenteam
Hans van Pagee, Jachtclub Veere
10,0 4 3 3
7 17 Kiekebiche
Florence Meganck, Stichting Behoud Hoogaars
11,0 6 1 4
8 15 Royal Power
Dierckx Christophe, RYCB
12,0 5 5 2
9 7 BBQ boys
Maarten Koopen, WSV Wolphaartsdijk
17,0 5 9 3
10 19 Het Veerse Gat 1
Daan van de Repe, Het Veerse Gat
21,0 7 6 8
11 5 Mapibeer
Pieter Louwerse, WSV Kamperland
21,0 7 7 7
12 23 Krekwakwouers
Nicole Blok, WSV Kamperland
22,0 4 2 dnf
13 3 Veere Frankestein
Erik Franke, Jachtclub Veere
22,0 6 5 11
14 16 Het Veerse Gat 2
Jasper IJdema, Het Veerse Gat
22,0 8 6 8
15 9 Jeugdzeilen 1
Ard Vrolijk, WV Arne
25,0 9 9 7
16 11 WSVA De Dollen
Natascha de Pagter, WSV Arnemuiden
25,0 8 8 9
17 6 De Noordbeefjes
Tom Vermin, WSV Kortgene
26,0 11 10 5
18 26 Basil Fawlty
Peter Leysen, RYCB
27,0 10 11 6
19 27 Sharky
Kurt Goetzen, WSV Kamperland
28,0 1 13 14
20 2 't Salnietzijn
Michel Salden, WSV Kamperland
30,0 12 7 11
21 10 Floatsum
Robbert Verrijzer, WSV Kortgene
31,0 13 8 10
22 18 MAMMs
Monika Peisker, WSV Kamperland
31,0 9 12 10
23 13 Jeugdzeilen 2
Ad van der Sloot, WV Arne
32,0 10 dnf 6
24 1 WSVA De Druipers
Bert de Ridder, WSV Arnemuiden
33,0 14 10 9
25 28 De Houwezootjes
Bas van Houwelingen, WSV Kamperland
36,0 13 11 12
26 24 Schutters
Sietse Verwoerd, Sailcollege
36,0 12 12 12
27 20 Brother John and the Sisters
Jean van der Herten, RYCB
41,0 11 dns dnf
28 30 Bateau Royal
Carl Verlinden, RYCB
42,0 15 14 13
29 25 Sybert
Markus Wallentin, WSV Kamperland
42,0 14 dns 13

Veerse Meer bokaal


No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 14 Royal Midlife
Strybol Wilfried, RYCB
4,0 2 1 1
2 4 Valkeniers
Hans Koole, WSV Wolphaartsdijk
6,0 3 1 2
3 12 Veere seniorenteam
Hans van Pagee, Jachtclub Veere
7,0 4 2 1
4 8 RYCB 1
Carl Winters, RYCB
7,0 1 3 3
5 7 BBQ boys
Maarten Koopen, WSV Wolphaartsdijk
12,0 5 5 2
6 3 Veere Frankestein
Erik Franke, Jachtclub Veere
15,0 6 2 7
7 5 Mapibeer
Pieter Louwerse, WSV Kamperland
15,0 7 3 5
8 11 WSVA De Dollen
Natascha de Pagter, WSV Arnemuiden
18,0 8 4 6
9 9 Jeugdzeilen 1
Ard Vrolijk, WV Arne
19,0 9 6 4
10 6 De Noordbeefjes
Tom Vermin, WSV Kortgene
20,0 11 6 3
11 13 Jeugdzeilen 2
Ad van der Sloot, WV Arne
22,0 10 dnf 4
12 2 't Salnietzijn
Michel Salden, WSV Kamperland
23,0 12 4 7
13 10 Floatsum
Robbert Verrijzer, WSV Kortgene
24,0 13 5 6
14 1 WSVA De Druipers
Bert de Ridder, WSV Arnemuiden
26,0 14 7 5