Uitslag Zomeravondcompetitie 13 juli 2016

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 13 juli 2016, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 13 juli 2016, 22:09

Kajuitboten groep 1 - race 9


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 2424 C'est La Vie
Leo Koster, Bianca 26
1 879 21:10:44,0 1:40:44,0 1:38:45,5 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
2 578 21:23:36,0 1:53:36,0 1:39:39,0 =GT * 100 / 114,0
Kajuitboten CON 32 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
3 402 21:16:23,0 1:46:23,0 1:44:48,7 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
4 277 21:27:44,0 1:57:44,0 1:49:00,7 =GT * 100 / 108,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
5 180 21:22:46,0 1:52:46,0 1:51:06,0 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten YAM 1 Mokkel
Frits Broos, Yamaha 25
6 101 21:59:14,0 2:29:14,0 2:18:03,1 =GT * 100 / 108,1
Kajuitboten FRI 737 GoffelS
Rene Wittenbols, Friendship 22*1.40
dns 0        
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
dns 0        

Kajuitboten groep 2 - race 9


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J24
1 1215 20:57:44,0 1:22:44,0 1:27:32,9 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolphin26x1.85
2 914 21:01:09,0 1:26:09,0 1:28:10,7 =GT * 100 / 97,7
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
3 738 21:01:06,0 1:26:06,0 1:30:09,4 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
4 613 21:09:34,0 1:34:34,0 1:35:02,5 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
5 516 21:07:46,0 1:32:46,0 1:35:38,1 =GT * 100 / 97,0
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
6 437 21:04:01,0 1:29:01,0 1:37:17,2 =GT * 100 / 91,5
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101*1.50
7 370 21:08:14,0 1:33:14,0 1:39:30,1 =GT * 100 / 93,7
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
8 312 21:10:35,0 1:35:35,0 1:47:23,8 =GT * 100 / 89,0
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
9 261 21:18:49,0 1:43:49,0 1:48:08,5 =GT * 100 / 96,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
10 215 21:13:59,0 1:38:59,0 1:48:46,4 =GT * 100 / 91,0
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Annelieke Landre, J-24
11 174 21:22:03,0 1:47:03,0 1:53:16,8 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 5466 Etoile de lescaut
Piet Castenmiller, Standfast 40
dnf 101        
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J-92
dnf 101        
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 jv
dns 0        
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
dns 0        
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
dns 0        
Kajuitboten DAR 1 Dies Diem Docet
Jan Vermet, Daring
dns 0        

Open boten - race 9


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
1 703 21:08:13,0 1:38:13,0 1:26:32,1 =GT * 100 / 113,5
NED 286 La gaviota
Coen Albers, Yngling
2 402 21:03:12,0 1:33:12,0 1:29:36,9 =GT * 100 / 104,0
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
3 226 21:10:09,0 1:40:09,0 1:36:17,9 =GT * 100 / 104,0
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
4 101 21:25:43,0 1:55:43,0 1:41:57,2 =GT * 100 / 113,5
NED 227 Peu Agite
van Pagee, Yngling
dns 0        
V 816 Bommes
Pieter van Rijs, Polyvalk
dns 0        
LAS 2 Laser 16
Jan-Kees Duvekot, Laser 16
dns 0