Uitslag Zomeravondcompetitie 17 juni 2009

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 17 juni 2009, WV Arne
Geplaatst door Sjaak Oerlemans op 18 juni 2009, 08:14

Kajuitboten Race 6


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
BIA 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
1 1215 20:38:32,0 1:08:32,0 1:05:34,9 =GT * 100 / 104,5
NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson33x1.80
2 914 20:31:42,0 1:01:42,0 1:05:38,3 =GT * 100 / 94,0
TIR 1 Tirion
Rick Filius, Tirion 28
3 738 20:30:03,0 1:00:03,0 1:05:59,3 =GT * 100 / 91,0
GIB 302 Rope of Sand
Marcel van Pagee, Gibsea 302
4 613 20:34:08,0 1:04:08,0 1:10:28,6 =GT * 100 / 91,0
H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
5 516 20:55:07,0 1:25:07,0 1:14:00,9 =GT * 100 / 115,0
SJ 999 Saxy Jazz
Rinus Sparrentak, Kajuitboten
6 437 20:48:21,0 1:18:21,0 1:16:04,1 =GT * 100 / 103,0
KOL 94 Patache
Jan Feller, Kolibri 900 one off
7 370 20:56:44,0 1:26:44,0 1:18:50,9 =GT * 100 / 110,0
CON 32 Progress
Balthazar Heesters, Contessa 32
8 312 20:51:32,0 1:21:32,0 1:19:32,7 =GT * 100 / 102,5
FLT 1 Flirt
Rob Joosse, Flirt
9 261 21:00:56,0 1:30:56,0 1:19:41,8 =GT * 100 / 114,1
JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Jeanneau 29.2
10 215 20:52:33,0 1:22:33,0 1:19:45,5 =GT * 100 / 103,5
JS 1 Diricawl
Jet Hanemaaijer, Jeanneau Brin de Folie
11 174 20:53:48,0 1:23:48,0 1:20:58,0 =GT * 100 / 103,5
DUF 28 Alegria
Tilroe, Dufour 28
12 136 20:57:31,0 1:27:31,0 1:22:10,5 =GT * 100 / 106,5
DUF 280 Bikolo
John van Nuenen, Dufour 2800
13 101 21:02:23,0 1:32:23,0 1:25:32,4 =GT * 100 / 108,0
SM 1 Yellow Puffin
Ruud Risseeuw, Sailmaster 22
dns 0        
PIE 999 Hippocampe
Remco en Judith, Kievit 680
dns 0        
CON 35 Saluti a tuti
E. Heugen, Contessa 35
dns 0        

Openboten Race 6


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
STR 1 Empress
Jeroen Risseeuw, Star
1 703 20:26:55,0 56:55,0 57:29,5 =GT * 100 / 99,0
NED 3462 Sjees
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
2 402 20:31:53,0 1:01:53,0 1:04:48,0 =GT * 100 / 95,5
LAS 999 Laser vd Woude
Laser INT
3 226 20:50:28,0 1:20:28,0 1:13:49,4 =GT * 100 / 109,0
SPR 998 Timmerman
Marc Timmermans, Sprinto
4 101 20:43:38,0 1:13:38,0 1:17:06,2 =GT * 100 / 95,5
NED 470 Alive and Kicking
Andre Geleijnse, 470
dns 0        
H 1 Victoria
Klaas Kapteijn, Monotype 7.5
dns 0        
FRA 63 Parbleu
Onno Hamerling, Monotype 7.5
dns 0        
LAS 175460 Laser Radial 175460
Laser Radial
dns 0        
FJ 1 Flyer
Flying junior
dns 0        
LAS 16 Moby Dick
Michel Salden, Laser 16
dns 0        

ORC Race 6


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
1 879 20:41:16,0 1:06:16,0 1:00:52,8 =GT * 0,9187
5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
2 578 20:53:20,0 1:18:20,0 1:01:49,7 =GT * 0,7893
7534 Delirious
Overbeeke, Dehler 36
3 402 20:42:13,0 1:07:13,0 1:03:55,8 =GT * 0,9511
6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolfin26x1.80
4 277 20:54:54,0 1:19:54,0 1:04:21,6 =GT * 0,8055
2733 Beau Bateau
Jan Willem Jansen, Extension Mk II
5 180 21:04:23,0 1:29:23,0 1:14:07,5 =GT * 0,8293
3101 Specie
Frans Kraak, Dehler 38
6 101 20:57:31,0 1:22:31,0 1:18:40,8 =GT * 0,9535
7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
dns 0        
7106 Luchtvogel
L.W.,den Dikken, Spirit 28
dns 0