Uitslag Zomeravondcompetitie 19 juni 2009

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 19 juni 2009, WV Arne
Geplaatst door Sjaak Oerlemans op 20 juni 2009, 07:32

Kajuitboten Race 7


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
TIR 1 Tirion
Rick Filius, Tirion 28
1 1142 20:58:59,0 1:28:59,0 1:37:47,0 =GT * 100 / 91,0
BIA 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
2 841 21:12:15,0 1:42:15,0 1:37:50,8 =GT * 100 / 104,5
GIB 302 Rope of Sand
Marcel van Pagee, Gibsea 302
3 665 21:04:11,0 1:34:11,0 1:43:29,9 =GT * 100 / 91,0
NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson33x1.80
4 540 21:07:36,0 1:37:36,0 1:43:49,8 =GT * 100 / 94,0
H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
5 443 21:31:16,0 2:01:16,0 1:45:26,9 =GT * 100 / 115,0
CON 32 Progress
Balthazar Heesters, Contessa 32
6 364 21:18:22,0 1:48:22,0 1:45:43,4 =GT * 100 / 102,5
JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Jeanneau 29.2
7 297 21:20:42,0 1:50:42,0 1:46:57,4 =GT * 100 / 103,5
DUF 28 Alegria
Tilroe, Dufour 28
8 239 21:24:13,0 1:54:13,0 1:47:14,7 =GT * 100 / 106,5
SJ 999 Saxy Jazz
Rinus Sparrentak, Kajuitboten
9 188 21:20:50,0 1:50:50,0 1:47:36,3 =GT * 100 / 103,0
FLT 1 Flirt
Rob Joosse, Flirt
10 142 21:36:34,0 2:06:34,0 1:50:55,6 =GT * 100 / 114,1
JS 1 Diricawl
Jet Hanemaaijer, Jeanneau Brin de Folie
11 101 21:32:19,0 2:02:19,0 1:58:10,8 =GT * 100 / 103,5
KOL 94 Patache
Jan Feller, Kolibri 900 one off
dns 0        
SM 1 Yellow Puffin
Ruud Risseeuw, Sailmaster 22
dns 0        
PIE 999 Hippocampe
Remco en Judith, Kievit 680
dns 0        
CON 35 Saluti a tuti
E. Heugen, Contessa 35
dns 0        
DUF 280 Bikolo
John van Nuenen, Dufour 2800
dns 0        

Openboten Race 7


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
STR 1 Empress
Jeroen Risseeuw, Star
1 578 21:03:47,0 1:33:47,0 1:34:43,8 =GT * 100 / 99,0
NED 3462 Sjees
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
2 277 21:03:36,0 1:33:36,0 1:38:00,6 =GT * 100 / 95,5
SPR 998 Timmerman
Marc Timmermans, Sprinto
3 101 21:09:34,0 1:39:34,0 1:44:15,5 =GT * 100 / 95,5
NED 470 Alive and Kicking
Andre Geleijnse, 470
dns 0        
H 1 Victoria
Klaas Kapteijn, Monotype 7.5
dns 0        
FRA 63 Parbleu
Onno Hamerling, Monotype 7.5
dns 0        
LAS 175460 Laser Radial 175460
Laser Radial
dns 0        
LAS 999 Laser vd Woude
Laser INT
dns 0        
FJ 1 Flyer
Flying junior
dns 0        
LAS 16 Moby Dick
Michel Salden, Laser 16
dns 0        

ORC Race 7


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolfin26x1.80
1 800 21:22:42,0 1:47:42,0 1:26:45,1 =GT * 0,8055
5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
2 499 21:26:14,0 1:51:14,0 1:27:47,8 =GT * 0,7893
5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
3 323 21:11:10,0 1:36:10,0 1:28:20,9 =GT * 0,9187
7534 Delirious
Overbeeke, Dehler 36
4 198 21:12:53,0 1:37:53,0 1:33:05,8 =GT * 0,9511
2733 Beau Bateau
Jan Willem Jansen, Extension Mk II
5 101 21:36:04,0 2:01:04,0 1:40:24,0 =GT * 0,8293
7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
dns 0        
7106 Luchtvogel
L.W.,den Dikken, Spirit 28
dns 0        
3101 Specie
Frans Kraak, Dehler 38
dns 0