Uitslag Zomeravondcompetitie 20 juli 2016

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 20 juli 2016, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 20 juli 2016, 21:58

Kajuitboten groep 1 - race 10


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 2424 C'est La Vie
Leo Koster, Bianca 26
1 1004 20:50:20,0 1:20:20,0 1:18:45,5 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
2 703 20:59:51,0 1:29:51,0 1:18:48,9 =GT * 100 / 114,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
3 527 20:51:28,0 1:21:28,0 1:20:15,8 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
4 402 20:57:03,0 1:27:03,0 1:20:36,1 =GT * 100 / 108,0
Kajuitboten FRI 737 GoffelS
Rene Wittenbols, Friendship 22*1.40
5 305 20:59:59,0 1:29:59,0 1:21:48,2 =GT * 100 / 110,0
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
6 226 20:52:42,0 1:22:42,0 1:21:52,9 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten CON 32 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
7 159 20:53:15,0 1:23:15,0 1:22:01,2 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten YAM 1 Mokkel
Frits Broos, Yamaha 25
8 101 21:10:37,0 1:40:37,0 1:33:04,7 =GT * 100 / 108,1

Kajuitboten groep 2 - race 10


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolphin26x1.85
1 1180 20:45:18,0 1:10:18,0 1:11:57,3 =GT * 100 / 97,7
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
2 879 20:44:58,0 1:09:58,0 1:13:15,8 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
3 703 20:49:17,0 1:14:17,0 1:14:39,4 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J-92
4 578 20:40:48,0 1:05:48,0 1:15:12,0 =GT * 100 / 87,5
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
5 481 20:41:12,0 1:06:12,0 1:16:05,5 =GT * 100 / 87,0
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
6 402 20:49:08,0 1:14:08,0 1:16:25,6 =GT * 100 / 97,0
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J24
7 335 20:48:23,0 1:13:23,0 1:17:39,3 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
8 277 20:47:17,0 1:12:17,0 1:18:59,9 =GT * 100 / 91,5
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101*1.50
9 226 20:49:59,0 1:14:59,0 1:20:01,5 =GT * 100 / 93,7
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Annelieke Landre, J-24
10 180 20:52:23,0 1:17:23,0 1:21:53,2 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
11 139 20:55:35,0 1:20:35,0 1:23:56,5 =GT * 100 / 96,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
12 101 20:52:51,0 1:17:51,0 1:25:33,0 =GT * 100 / 91,0
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 jv
dns 0        
Kajuitboten NED 5466 Etoile de lescaut
Piet Castenmiller, Standfast 40
dns 0        
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
dns 0        
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
dns 0        
Kajuitboten DAR 1 Dies Diem Docet
Jan Vermet, Daring
dns 0        

Open boten - race 10


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 286 La gaviota
Coen Albers, Yngling
1 578 20:42:32,0 1:12:32,0 1:09:44,6 =GT * 100 / 104,0
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
2 277 20:43:46,0 1:13:46,0 1:10:55,8 =GT * 100 / 104,0
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
3 101 20:57:34,0 1:27:34,0 1:17:09,1 =GT * 100 / 113,5
NED 227 Peu Agite
van Pagee, Yngling
dns 0        
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
dns 0        
V 816 Bommes
Pieter van Rijs, Polyvalk
dns 0        
LAS 2 Laser 16
Jan-Kees Duvekot, Laser 16
dns 0