Uitslag Zomeravondcompetitie 20 mei 2009

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 20 mei 2009, WV Arne
Geplaatst door Sjaak Oerlemans op 21 mei 2009, 08:54

Kajuitboten Race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
SM 1 Yellow Puffin
Ruud Risseeuw, Sailmaster 22
1 1142 20:49:52,0 1:19:52,0 1:10:03,5 =GT * 100 / 114,0
TIR 1 Tirion
Rick Filius, Tirion 28
2 841 20:36:34,0 1:06:34,0 1:13:09,0 =GT * 100 / 91,0
BIA 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
3 665 20:47:16,0 1:17:16,0 1:13:56,4 =GT * 100 / 104,5
NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson33x1.80
4 540 20:39:56,0 1:09:56,0 1:14:23,8 =GT * 100 / 94,0
JS 1 Diricawl
Jet Hanemaaijer, Jeanneau Brin de Folie
5 443 20:49:13,0 1:19:13,0 1:16:32,3 =GT * 100 / 103,5
H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
6 364 21:00:43,0 1:30:43,0 1:18:53,0 =GT * 100 / 115,0
FLT 1 Flirt
Rob Joosse, Flirt
7 297 21:06:17,0 1:36:17,0 1:24:23,1 =GT * 100 / 114,1
CON 32 Progress
Balthazar Heesters, Contessa 32
8 239 20:57:00,0 1:27:00,0 1:24:52,7 =GT * 100 / 102,5
DUF 28 Alegria
Tilroe, Dufour 28
9 188 21:04:23,0 1:34:23,0 1:28:37,4 =GT * 100 / 106,5
JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Jeanneau 29.2
10 142 21:02:46,0 1:32:46,0 1:29:37,8 =GT * 100 / 103,5
KOL 94 Patache
Jan Feller, Kolibri 900 one off
11 101 21:03:09,0 1:33:09,0 1:33:09,0 =GT * 100 / 100,0
PIE 999 hippocampe
Remco en Judith, Piewiet 680
dns 0        
CON 35 Saluti a tuti
E. Heugen, Contessa 35
dns 0        
SJ 999 Saxy Jazz
Rinus Sparrentak, Kajuitboten
dnc 0        

Openboten Race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
H 1 Victoria
Klaas Kapteijn, Monotype 7.5
1 1004 20:32:36,0 1:02:36,0 1:05:33,0 =GT * 100 / 95,5
NED 3462 Sjees
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
2 703 20:35:33,0 1:05:33,0 1:08:38,3 =GT * 100 / 95,5
LAS 999 Laser vd Woude
Laser INT
3 527 20:48:59,0 1:18:59,0 1:12:27,7 =GT * 100 / 109,0
NED 470 Alive and Kicking
Andre Geleijnse, 470
4 402 20:49:58,0 1:19:58,0 1:18:23,9 =GT * 100 / 102,0
SPR 998 Sprinto
Marc Timmermans, Sprinto
5 305 20:46:53,0 1:16:53,0 1:19:15,7 =GT * 100 / 97,0
FJ 1 Flyer
Flying junior
6 226 21:04:30,0 1:34:30,0 1:22:10,4 =GT * 100 / 115,0
LAS 16 Moby Dick
Michel Salden, Laser 16
7 159 21:12:24,0 1:42:24,0 1:37:59,4 =GT * 100 / 104,5
FRA 63 Parbleu
Onno Hamerling, Monotype 7.5
dsq 0        
STR 1 Empress
Jeroen Risseeuw, Star
dns 0        
LAS 175460 Laser Radial 175460
Laser Radial
dns 0        

ORC Race 2


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolfin26x1.80
1 703 20:58:39,0 1:28:39,0 1:11:24,4 =GT * 0,8055
NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
2 402 21:02:23,0 1:32:23,0 1:12:55,1 =GT * 0,7893
NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
3 226 20:50:22,0 1:20:22,0 1:13:50,0 =GT * 0,9187
NED 7534 Delirious
Overbeeke, Dehler 36
4 101 20:51:09,0 1:21:09,0 1:17:10,9 =GT * 0,9511
NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
dns 0        
NED 7106 Luchtvogel
L.W.,den Dikken, Spirit 28
dns 0        
NED 2733 Beau Bateau
Jan Willem Jansen, Extension Mk II
dns 0        
DB 34 Specie
Frans Kraak, Dehler 38
dns 0