Uitslag Zomeravondcompetitie 29 juni 2016

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 29 juni 2016, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 29 juni 2016, 21:36

Open boten - race 7


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
1 800 20:47:54,0 1:17:54,0 1:08:38,1 =GT * 100 / 113,5
NED 286 La gaviota
Coen Albers, Yngling
2 499 20:41:25,0 1:11:25,0 1:08:40,2 =GT * 100 / 104,0
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
3 323 20:58:45,0 1:28:45,0 1:18:11,6 =GT * 100 / 113,5
V 816 Bommes
Pieter van Rijs, Polyvalk
4 198 21:02:24,0 1:32:24,0 1:24:00,0 =GT * 100 / 110,0
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
dnf 101        
NED 227 Peu Agite
van Pagee, Yngling
dns 0        

Kajuitboten groep 1 - race 7


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 2424 C'est La Vie
Leo Koster, Bianca 26
1 800 20:45:01,0 1:15:01,0 1:13:32,7 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
2 499 20:48:13,0 1:18:13,0 1:17:03,6 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
3 323 20:57:53,0 1:27:53,0 1:17:05,4 =GT * 100 / 114,0
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
4 198 20:59:03,0 1:29:03,0 1:22:27,2 =GT * 100 / 108,0
Kajuitboten YAM 1 Mokkel
Frits Broos, Yamaha 25
5 101 21:15:14,0 1:45:14,0 1:37:20,9 =GT * 100 / 108,1
Kajuitboten CON 32 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
dns 0        
Kajuitboten FRI 737 Goffels
Rene Wittenbols, Friendship 22*1.40
dns 0        

Kajuitboten groep 2 - race 7


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 jv
1 1142 20:32:30,0 57:30,0 1:09:41,8 =GT * 100 / 82,5
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
2 841 20:43:14,0 1:08:14,0 1:11:26,9 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
3 665 20:46:49,0 1:11:49,0 1:12:10,7 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J-92
4 540 20:39:39,0 1:04:39,0 1:13:53,1 =GT * 100 / 87,5
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101*1.50
5 443 20:47:27,0 1:12:27,0 1:15:18,7 =GT * 100 / 96,2
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J24
6 364 20:48:25,0 1:13:25,0 1:17:41,4 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
7 297 20:47:01,0 1:12:01,0 1:18:42,4 =GT * 100 / 91,5
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
8 239 20:46:29,0 1:11:29,0 1:20:19,1 =GT * 100 / 89,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
9 188 20:50:24,0 1:15:24,0 1:22:51,4 =GT * 100 / 91,0
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
10 142 20:56:18,0 1:21:18,0 1:24:41,2 =GT * 100 / 96,0
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Annelieke Landre, J-24
11 101 20:56:42,0 1:21:42,0 1:26:27,3 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
dns 0        
Kajuitboten NED 5466 Etoile de lescaut
Piet Castenmiller, Standfast 40
dns 0        
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
dns 0