Uitslag Zomeravondcompetitie 3 juni 2009

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 3 juni 2009, WV Arne
Geplaatst door Sjaak Oerlemans op 3 juni 2009, 22:18

Kajuitboten Race 4


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
TIR 1 Tirion
Rick Filius, Tirion 28
1 1215 20:59:03,0 1:29:03,0 1:37:51,4 =GT * 100 / 91,0
GIB 302 Rope of Sand
Marcel van Pagee, Gibsea 302
2 914 20:59:53,0 1:29:53,0 1:38:46,4 =GT * 100 / 91,0
NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson33x1.80
3 738 21:03:02,0 1:33:02,0 1:38:58,3 =GT * 100 / 94,0
BIA 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
4 613 21:14:15,0 1:44:15,0 1:39:45,6 =GT * 100 / 104,5
CON 32 Progress
Balthazar Heesters, Contessa 32
5 516 21:12:40,0 1:42:40,0 1:40:09,7 =GT * 100 / 102,5
H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
6 437 21:25:12,0 1:55:12,0 1:40:10,4 =GT * 100 / 115,0
SJ 999 Saxy Jazz
Rinus Sparrentak, Kajuitboten
7 370 21:14:26,0 1:44:26,0 1:41:23,5 =GT * 100 / 103,0
JS 1 Diricawl
Jet Hanemaaijer, Jeanneau Brin de Folie
8 312 21:17:34,0 1:47:34,0 1:43:55,8 =GT * 100 / 103,5
JEA 292 Breeze
Antoine Pieters, Jeanneau 29.2
9 261 21:20:29,0 1:50:29,0 1:46:44,8 =GT * 100 / 103,5
FLT 1 Flirt
Rob Joosse, Flirt
10 215 21:34:12,0 2:04:12,0 1:48:51,1 =GT * 100 / 114,1
DUF 280 Bikolo
John van Nuenen, Dufour 2800
11 174 21:27:52,0 1:57:52,0 1:49:08,1 =GT * 100 / 108,0
DUF 28 Alegria
Tilroe, Dufour 28
12 136 21:29:23,0 1:59:23,0 1:52:05,8 =GT * 100 / 106,5
KOL 94 Patache
Jan Feller, Kolibri 900 one off
13 101 21:24:37,0 1:54:37,0 1:54:37,0 =GT * 100 / 100,0
SM 1 Yellow Puffin
Ruud Risseeuw, Sailmaster 22
dns 0        
PIE 999 Hippocampe
Remco en Judith, Kievit 680
dns 0        
CON 35 Saluti a tuti
E. Heugen, Contessa 35
dns 0        

Openboten Race 4


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
H 1 Victoria
Klaas Kapteijn, Monotype 7.5
1 879 20:56:58,0 1:26:58,0 1:31:03,9 =GT * 100 / 95,5
STR 1 Empress
Jeroen Risseeuw, Star
2 578 21:00:59,0 1:30:59,0 1:31:54,2 =GT * 100 / 99,0
SPR 998 Timmerman
Marc Timmermans, Sprinto
3 402 20:58:17,0 1:28:17,0 1:32:26,6 =GT * 100 / 95,5
NED 3462 Sjees
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
4 277 21:01:16,0 1:31:16,0 1:35:34,0 =GT * 100 / 95,5
NED 470 Alive and Kicking
Andre Geleijnse, 470
5 180 21:08:34,0 1:38:34,0 1:36:38,0 =GT * 100 / 102,0
FRA 63 Parbleu
Onno Hamerling, Monotype 7.5
dnf 101        
LAS 175460 Laser Radial 175460
Laser Radial
dns 0        
LAS 999 Laser vd Woude
Laser INT
dns 0        
FJ 1 Flyer
Flying junior
dns 0        
LAS 16 Moby Dick
Michel Salden, Laser 16
dns 0        

ORC Race 4


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd Formule
NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
1 879 21:19:06,0 1:44:06,0 1:22:10,0 =GT * 0,7893
NED 6626 Walk of life
Edward Jongepier, Dolfin26x1.80
2 578 21:18:57,0 1:43:57,0 1:23:43,9 =GT * 0,8055
NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
3 402 21:09:49,0 1:34:49,0 1:27:06,5 =GT * 0,9187
NED 7534 Delirious
Overbeeke, Dehler 36
4 277 21:07:08,0 1:32:08,0 1:27:37,7 =GT * 0,9511
DB 34 Specie
Frans Kraak, Dehler 38
5 180 21:11:56,0 1:36:56,0 1:32:25,6 =GT * 0,9535
NED 2733 Beau Bateau
Jan Willem Jansen, Extension Mk II
6 101 21:32:11,0 1:57:11,0 1:37:10,8 =GT * 0,8293
NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
dns 0        
NED 7106 Luchtvogel
L.W.,den Dikken, Spirit 28
dns 0