Uitslag Zomeravondcompetitie 6 juli 2016

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 6 juli 2016, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 6 juli 2016, 22:35

Open boten - race 8


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
dnf 101        
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
dnf 101        
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
dnf 101        
LAS 2 Laser 16
Jan-Kees Duvekot, Laser 16
dnf 101        
NED 227 Peu Agite
van Pagee, Yngling
dns 0        
NED 286 La gaviota
Coen Albers, Yngling
dns 0        
V 816 Bommes
Pieter van Rijs, Polyvalk
dns 0        

Kajuitboten groep 1 - race 8


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten F 235 Bubbles
Steven Vinck, First 235
1 879 21:50:24,0 2:20:24,0 2:19:00,6 =GT * 100 / 101,0
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
2 578 22:21:42,0 2:51:42,0 2:30:36,8 =GT * 100 / 114,0
Kajuitboten NED 2424 C'est La Vie
Leo Koster, Bianca 26
3 402 22:08:31,0 2:38:31,0 2:35:24,5 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
4 277 22:11:10,0 2:41:10,0 2:38:47,1 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
dnf 101        
Kajuitboten YAM 1 Mokkel
Frits Broos, Yamaha 25
dnf 101        
Kajuitboten CON 32 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
dns 0        
Kajuitboten FRI 737 GoffelS
Rene Wittenbols, Friendship 22*1.40
dns 0        

Kajuitboten groep 2 - race 8


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
1 1215 21:35:57,0 2:00:57,0 2:14:23,3 =GT * 100 / 90,0
Open-boten NED 3462 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
2 914 21:46:39,0 2:11:39,0 2:17:51,2 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 5284 Condor-X
Rob de Gaaij, X-372
3 738 21:40:32,0 2:05:32,0 2:24:17,5 =GT * 100 / 87,0
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J24
4 613 21:52:21,0 2:17:21,0 2:25:20,6 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
5 516 22:00:00,0 2:25:00,0 2:25:43,7 =GT * 100 / 99,5
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J-92
6 437 21:42:59,0 2:07:59,0 2:26:16,0 =GT * 100 / 87,5
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101*1.50
7 370 21:59:17,0 2:24:17,0 2:29:59,0 =GT * 100 / 96,2
Kajuitboten GBR 7030 Tartiflette
Dick Ouwehand, Hunter 707
8 312 21:52:41,0 2:17:41,0 2:30:28,4 =GT * 100 / 91,5
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
9 261 22:05:57,0 2:30:57,0 2:49:36,4 =GT * 100 / 89,0
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
dnf 101        
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson 33x1.80
dnf 101        
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Annelieke Landre, J-24
dnf 101        
Kajuitboten DAR 1 Dies Diem Docet
Jan Vermet, Daring
dnf 101        
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 jv
dns 0        
Kajuitboten NED 5466 Etoile de lescaut
Piet Castenmiller, Standfast 40
dns 0        
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dns 0