Uitslag Zomeravondcompetitie 8 juni 2016

Home » Uitslagen » Zomeravondcompetitie 8 juni 2016, WV Arne
Geplaatst door Edwin Louwerse op 8 juni 2016, 21:34

Open boten - race 4


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
NED 227 Peu Agite
van Pagee, Yngling
1 703 20:47:54,0 1:17:54,0 1:14:54,2 =GT * 100 / 104,0
5179 Vlinder
Johan Jacobs, Wayfarer
2 402 20:59:46,0 1:29:46,0 1:19:05,4 =GT * 100 / 113,5
NED 322 Yes
Bas van Houwelingen, Yngling
3 226 20:53:42,0 1:23:42,0 1:20:28,8 =GT * 100 / 104,0
6445 Papaver
Theo Simons, Wayfarer
4 101 21:08:13,0 1:38:13,0 1:26:32,1 =GT * 100 / 113,5
NED 286 La gaviota
Coen Albers, Yngling
dns 0        
V 816 Bommes
Pieter van Rijs, Polyvalk
dns 0        

Kajuitboten groep 1 - race 4


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 2424 C'est La Vie
Leo de Koster, Bianca 26
1 800 20:49:39,0 1:19:39,0 1:18:05,3 =GT * 100 / 102,0
Kajuitboten H 2030 Lapwing
Ben Wolf, Kievit 680
2 499 21:00:29,0 1:30:29,0 1:19:22,3 =GT * 100 / 114,0
Kajuitboten VIN 126 Giselle
Gide Wattez, Vindo 32
3 323 20:57:04,0 1:27:04,0 1:20:37,0 =GT * 100 / 108,0
Kajuitboten JS 1 Diricawl
Jet Idskes, Jeanneau Brin de Foli
4 198 20:52:23,0 1:22:23,0 1:21:09,9 =GT * 100 / 101,5
Kajuitboten YAM 1 Mokkel
Frits Broos, Yamaha 25
5 101 21:11:40,0 1:41:40,0 1:34:02,9 =GT * 100 / 108,1
Kajuitboten CON 32 Progress
Balt Heesters, Contessa 32
dns 0        

Kajuitboten groep 2 - race 4


        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
Kajuitboten NED 8429 Dehlirious
Arjan Overbeeke, Dehler 36 jv
1 1142 20:35:15,0 1:00:15,0 1:13:01,8 =GT * 100 / 82,5
Kajuitboten NED 5242 Lazy Sunday
Henk de Vos, Spirit 28
2 841 20:47:58,0 1:12:58,0 1:13:20,0 =GT * 100 / 99,5
Open-boten FRA 63 Slumdog
Sjoerd Hanemaaijer, Monotype 7.5
3 665 20:46:07,0 1:11:07,0 1:14:28,1 =GT * 100 / 95,5
Kajuitboten NED 6900 Juno
Uco Sonnenberg, J-92
4 540 20:40:15,0 1:05:15,0 1:14:34,3 =GT * 100 / 87,5
Kajuitboten DEH 132 Eigenwijs
Remko van der Velden, Dehler Optima 101*1.50
5 443 20:50:16,0 1:15:16,0 1:18:14,4 =GT * 100 / 96,2
Kajuitboten 7030 Tartiflette
D.A. Ouwehand, Hunter 707
6 364 20:47:54,0 1:12:54,0 1:19:40,3 =GT * 100 / 91,5
Kajuitboten NED 5466 Etoile de lescaut
Piet Castenmiller, Standfast 40
7 297 20:46:28,0 1:11:28,0 1:20:07,2 =GT * 100 / 89,2
Kajuitboten BLU 1 Blusail
Egon van der Veen, Blusail 24
8 239 20:48:25,0 1:13:25,0 1:21:34,4 =GT * 100 / 90,0
Kajuitboten DEH 33 Good Luck Charm
Rinus van Sparrentak, Dehler 33
9 188 20:48:30,0 1:13:30,0 1:22:35,1 =GT * 100 / 89,0
Kajuitboten NED 8 Juffrouw Jannie
Annelieke Landre, J-24
10 142 20:56:24,0 1:21:24,0 1:26:08,3 =GT * 100 / 94,5
Kajuitboten NED 7146 Diva Martina
Herman Mastenbroek, Freedom 35x1.37
11 101 21:00:21,0 1:25:21,0 1:34:18,6 =GT * 100 / 90,5
Kajuitboten NED 7024 Moondance
Bert Lindner, Nicholson34x1.80
dns 0        
Kajuitboten NED 52 Jantje uut de kachel
Jon Boen, J24
dns 0        
Kajuitboten BEL 13 Piccolo
Onno van de Weg, Coco 650
dns 0